Телефон для зв'язку +380 68 657 76 98

Support us during war :
https://www.patreon.com/TheWillProduction

The Will Production
анонсує УКРАЇНСЬКУ СУПЕРГЕРОЇНю
та КОМІКС "ВІДЬМА"

Видавництво The Will Production анонсує комікс про першу українську Супергероїню! Мальопис “ВІДЬМА” розповість історію дівчини, життя якої кардинально змінюється після того, як вона здобуває силу тисячі прадавніх відьом. Нищівна помста чи боротьба за справедливість? Вибір навіть важчий, ніж встановлення контролю над потоком енергії, що вона черпає з соцмереж!

Українська Супер-героїка. Питання на яке шукав питання не один автор протягом останніх 30 років. Зазвичай цю роль законно займають величні воїни та історичні постаті, та погодьтесь, образ сучасного СУПЕР-героя - це дещо інше.

Художник: Назар Понік

 

Такий персонаж має мати надздібності, вміння літати, супер костюм та цікавий оріджин. Згодом ми зрозуміли що в Українських реалях обтягнутий спандексом атлет чи атлетка виглядатиме дивно.

Художник: Назар Понік


Більше 3 місяців було витрачено на пошук образу, який водночас збереже близьку українцям айдентнику і потужну сучасну супер-силу.

Художник: Назар Понік

 

Завдяки художникам Назару Поніку, Дарині Дерюжкіній, Саламандрі Сан - нам вдалось викарбувати образ, що стане першим у нашій новій лінійці Українських Супер-героїв!

 

Художниця Salamandra San

Художниця Дарина Дерюжка

 

Художниця Дарина Дерюжка


Зробивши перші концепти ми швидко зрозуміли що стилістика західної класичної супергероїки має бути замінена на містику і більш кежуал лук. Виник прототип офісної леді років 25ти, який виявився занадто банальним, так ми прийшли до сучасної неформалки-підлітка що використовує в одежі елементи давніх магічних символів, які стародавні відьми наносили на тіло, а для поповнення своїх магічних сил використовує ДАРИ - силу соціальних мереж.


Художниця Дарина Дерюжка

up