Телефон для зв'язку +380 68 657 76 98

Support us during war :
https://www.patreon.com/TheWillProduction

УМОВИ ОПЛАТИ І ДОСТАВКИ

САМОВИВІЗ

- Ви можете отримати замовлення, оформлене на сайті https://thewill.com.ua/ безпосередньо в крамниці, яка розташована за адресою: м.Київ, просп. Тичини, 3, магазин “Top Comics”.

- Також можна завчасно забронювати товар в інтернет-крамниці https://thewill.com.ua/ і забрати його з крамниці у зручний для вас час.

- Більш докладно про розташування крамниці і контакти 

 

проспект Павла Тичини, 3, Київ, 02000
(недалеко від моста Патона і ТРЦ "SilverBreeze")

ПОШТОВА ДОСТАВКА

Ми відправляємо замовлення до відділення поштової служби Нова Пошта.

- Доставка здійснюється по всій Україні за виключенням окупованих територій;

- Вартість доставки залежить від тарифів Нової Пошти та ваги/об’єму посилки;

- Вартість доставки сплачує покупець у відділенні поштової служби при отриманні замовлення;

- Строк доставки залежить від умов та строків доставки Нової пошти.

ОПЛАТА В КРАМНИЦІ- Якщо ви обрали у якості доставки пункт “Самовивіз”, то при отриманні замовлення ви можете розрахуватись готівкою одразу в магазині;

- Наша крамниця обладнана банківським терміналом і ви можете здійснити оплату за допомогою банківської картки VISA/MasterCard або Google Pay / Apple Pay.

ОПЛАТА ОНЛАЙН

Ви можете оплатити замовлення одразу на сайті за допомогою:

  • платіжної карти VISA або MasterCard від будь якого банка;

  • платіжним сервісом Privat24;

Для цього ми використовуємо платіжну систему LiqPay, яка розроблена ПриватБанком і приймає до оплати будь які платіжні карти світу.

ГАРАНТІЇ

Ми гарантуємо якість товару, його якісне пакування та термінову доставку. У разі виявлення дефекту, браку чи невідповідності замовленого товару, ми здійснюємо за власний кошт його заміну.

Товар, який був придбаний в нашій крамниці та не належить до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин, згідно Постанови Кабінету Міністрів України N 172 від 19 березня 1994 р., можна повернути протягом 14 календарних днів, дотримуючись його початкового стану, згідно положень “Закону України про захист прав споживачів”. Для цього вам треба написати нам лист на адресу (volyacomics@gmail.com), зазначивши номер замовлення та найменування товару. Вартість доставки в цьому випадку компенсації не підлягає.

 

up