Графік роботи: Пн-Пт 10.00 - 17.00

ЧУДИЛИ

Чи любите ви подорожі Україною? Її природу, краєвиди, палаци та замки? А містичні, моторошні історії припорошені пилом віків, старовинні загадки та паранормальні явища? Тоді вам сподобається цей анонс!

Видавництво The Will Production анонсує початок препродакшену нового коміксу "ЧУДИЛИ" (робоча назва), що розповість історію кумедних пригод схибленого уфолога, студентки-скептика, їх друзів та кота... з паралельного виміру! Це тріо і не здогадувалось у що перетворяться зйомки документального фільму і до яких наслідків це призведе - на кону опиняється доля усього світу!

Художник: Ігор Курилін ( Igor Kurilin )

 

 

Трійка героїв зіткнеться з відомими українськими привидами та демонами: Біла Пані Підгорецького замку, Чернігівський Упир, Чорний монах... Вони відвідають відомі локації, замки, палаци, монастирі - повні химерних легенд та жахів.

Ми дуже полюбляємо подорожувати країною і кожен раз прикро вражені низьким рівнем туристичної реклами та тим, як мало репрезентовані цікаві локації у мережі. Тож наше видавництво вирішило зробити свій внесок у популяризацію внутрішнього туризму.

У цій гостросюжетній, фантастичній комедії ми плануємо привернути увагу громадськості до неймовірних історичних пам'яток та природних місцин України!

У своїх пригодах герої матимуть справу не лише з містикою та потойбіччям, але і з давніми технологіями, навіженими вченими, мутантами, потворами та культистами.

 

 

 

 

 

up