Телефон для зв'язку +380 68 657 76 98

Support us during war :
https://www.patreon.com/TheWillProduction

ЧУДИЛИ

Чи любите ви подорожі Україною? Її природу, краєвиди, палаци та замки? А містичні, моторошні історії припорошені пилом віків, старовинні загадки та паранормальні явища? Тоді вам сподобається цей анонс!

Видавництво The Will Production випускає серію "ЧУДИЛИ", що розповість історію кумедних пригод схибленого уфолога, студентки-скептика, їх друзів та кота... з паралельного виміру! Це тріо і не здогадувалось у що перетворяться зйомки документального фільму і до яких наслідків це призведе - на кону опиняється доля усього світу!
 
"Чудили" - пригодницький комедійний комікс видавництва THE WILL PRODUCTION про команду блогерів: навіженого уфолога та конспіролога Макса, операторки і скептика Соломії яка знімає дипломну роботу для кіноакадемії та дивакуватого кота Валеріана з непростою історією. Разом ці троє вирушають у мандрівку містичними локаціями України переслідуючи кожен свої цілі.
 
Мета мальопису - популяризація внутрішнього туризму України, залучення уваги до замків, маршрутів та звісно історії нашої країни!Кожен з майбутніх випусків буде заверешеною історією, що присвячена окремій локації. Перший том - розповідь про моторошну легенду Підгорецького замку.
 
Об'єм: 32 сторінок
Формат: 17х26 см, м'яка (глянцева картонна) палітурка
Автор ідеї та продюсер: В'ячеслав Бугайов
Сценарій, Менеджмент: Денис Фадєєв, В'ячеслав Бугайов, Олександр Филипович, Ольга Вознюк
Художники: Ігор Курилін
Історичні сторінки: Ольга Вознюк

 

 

Трійка героїв зіткнеться з відомими українськими привидами та демонами: Біла Пані Підгорецького замку, Чернігівський Упир, Чорний монах... Вони відвідають відомі локації, замки, палаци, монастирі - повні химерних легенд та жахів.

Ми дуже полюбляємо подорожувати країною і кожен раз прикро вражені низьким рівнем туристичної реклами та тим, як мало репрезентовані цікаві локації у мережі. Тож наше видавництво вирішило зробити свій внесок у популяризацію внутрішнього туризму.

У цій гостросюжетній, фантастичній комедії ми плануємо привернути увагу громадськості до неймовірних історичних пам'яток та природних місцин України!

 

У своїх пригодах герої матимуть справу не лише з містикою та потойбіччям, але і з давніми технологіями, навіженими вченими, мутантами, потворами та культистами.

 

 

 

 

 

 

up