Графік роботи: Пн-Пт 10.00 - 17.00

ЧУДИЛИ
ПЕРЕДЗАМОВИТИ

Чи любите ви подорожі Україною? Її природу, краєвиди, палаци та замки? А містичні, моторошні історії припорошені пилом віків, старовинні загадки та паранормальні явища? Тоді вам сподобається цей анонс!

Видавництво The Will Production стартує ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ нового коміксу "ЧУДИЛИ", що розповість історію кумедних пригод схибленого уфолога, студентки-скептика, їх друзів та кота... з паралельного виміру! Це тріо і не здогадувалось у що перетворяться зйомки документального фільму і до яких наслідків це призведе - на кону опиняється доля усього світу!
 
"Чудили" - пригодницький комедійний комікс видавництва THE WILL PRODUCTION про команду блогерів: навіженого уфолога та конспіролога Макса, операторки і скептика Соломії яка знімає дипломну роботу для кіноакадемії та дивакуватого кота Валеріана з непростою історією. Разом ці троє вирушають у мандрівку містичними локаціями України переслідуючи кожен свої цілі.
 
Мета мальопису - популяризація внутрішнього туризму України, залучення уваги до замків, маршрутів та звісно історії нашої країни!Кожен з майбутніх випусків буде заверешеною історією, що присвячена окремій локації. Перший том - розповідь про моторошну легенду Підгорецького замку.
 
Об'єм: 32 сторінок
Формат: 17х26 см, м'яка (глянцева картонна) палітурка
Автор ідеї та продюсер: В'ячеслав Бугайов
Сценарій, Менеджмент: Денис Фадєєв, В'ячеслав Бугайов, Олександр Филипович, Ольга Вознюк
Художники: Ігор Курилін
Історичні сторінки: Ольга Вознюк
 

 

Трійка героїв зіткнеться з відомими українськими привидами та демонами: Біла Пані Підгорецького замку, Чернігівський Упир, Чорний монах... Вони відвідають відомі локації, замки, палаци, монастирі - повні химерних легенд та жахів.

Ми дуже полюбляємо подорожувати країною і кожен раз прикро вражені низьким рівнем туристичної реклами та тим, як мало репрезентовані цікаві локації у мережі. Тож наше видавництво вирішило зробити свій внесок у популяризацію внутрішнього туризму.

У цій гостросюжетній, фантастичній комедії ми плануємо привернути увагу громадськості до неймовірних історичних пам'яток та природних місцин України!

 

У своїх пригодах герої матимуть справу не лише з містикою та потойбіччям, але і з давніми технологіями, навіженими вченими, мутантами, потворами та культистами.

 

 

 

 

 

 

up